Seniorzy piszą listy do dzieci z okazji ich święta!!!

NAdchodzi Dzień Dziecka... Seniorzy piszą z tej okazji listy i kartki z życzeniami...

Wydział Polityki Społecznej UM zachęca Wszystkich Seniorów Miasta Bielska-Białej do napisania listu lub kartki z życzeniami dla dzieci i młodzieży naszego miasta z okazji Dnia Dziecka.

Może macie przemyślenia,  rady czy spostrzeżenia, które warto przekazać młodszym pokoleniom przy okazji tego święta. Jako osoby z życiową wiedzą i doświadczeniem, a jednocześnie wewnętrznym spokojem i dystansem, w niedościgniony sposób potraficie nazywać świat i rzeczywistość . Zajrzyjcie do swych serc i umysłów, przelejcie słowa na papier, przy okazji możecie Państwo także do życzeń dołączyć własnoręcznie wykonane kartki.

Korespondencję można przekazać do Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej pl. Ratuszowy 6 do skrzynki na korespondencję lub specjalnego pojemnika, natomiast osobiście jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 33- 497-14-92, w terminie do 28 maja 2021 roku.

Wszystkie nadesłane listy i kartki z życzeniami zostaną przekazane do dzieci i młodzieży w naszym mieście za pośrednictwem Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży „PARASOL”, Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bielsku-Białej, a także za pośrednictwem bielskich przedszkoli  i szkół podstawowych.

Wiemy, że dzieciaki już nie mogą się doczekać Waszych listów!  

Kategoria: